Keskaeg
Registreerida saab siit või log in nupu alt, valides registreeri!
Keskaeg
Registreerida saab siit või log in nupu alt, valides registreeri!
Keskaeg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keskaeg

Interneti põhine rollimäng, mille tegevus toimub keskaegse maailma rüütlite ja aadlike seas.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Kõigil kasutajatel on kohustus võtta administraatoriga ühendust oma seisuse suhtes, et ma saaksin selle ära määrata!

 

 Reeglid kasutajatele

Go down 
AutorTeade
Queen Guinevere
Admin
Queen Guinevere


Postituste arv : 71
Join date : 12/03/2010
Age : 31

Iseloomustus
Vanus: 17
Seisus: Kuninglikust soost
Parim omadus: Lahkus

Reeglid kasutajatele Empty
PostitaminePealkiri: Reeglid kasutajatele   Reeglid kasutajatele Icon_minitimeLaup Märts 13 2010, 15:42

1. Palun mitte üleliia ropendada!
2. Igal inimesel on lubatud teha kuni kolm kasutajat. Aga mitte siis ühega mängida ja teised unarusse jätta!
3. Topeltpostitused on keelatud!
4. OT on lubatud, aga palun mitte liigselt kasutada.
5. Hoidke oma tegelased reaalsuse piirides - see siin pole HP ega LOTRi RPG. Tegelased on reaalsed inimesed siiski.
6. Eelmisele punktile lisaks - uurige keskaja eluolu kohta. Kui ma taban teid mõnes teemas lampi süütamas, siis ma pean noomituse tegema, sest elektrit polnud veel leiutatud.
7. Samal ajal võib mitmes kohas postitusi teha.
8. Teiste tegelasi juhtida EI TOHI!
9. Suhtlus olematute tegelastega pole lubatud! (A'la koolimaja ees oli üks kutt ja lausus: Tsau.) Kogu selline suhtlus peab toimuma ilma otsekõneta. (Näit. poes käies: Ulatasin müüjale rahatähe ja võtsin vastu kauba, soovides talle head päeva.)
10. RPG's võivad toimuda tülid, kaklused jms. Väljaspool seda ehk siis tsätis ja muudes teemades ma sellist käitumist ei tolereeri.
11. Õigekiri on esmatähtis. Lause algab suure tähega, enne kirjavahemärki pole koma, ainult pärast.
12. Aftersex tuleb siis, kui pesu (ehk siis antud ajastu puhul aluskleidid ja muud taolised asjakesed) läinud on. Liiga detailseks ei lähe!
13. Nimi ja seisus tuleb admin'iga läbi arutada. Vaata ka vastavat teemat tutvustuse all!
14. Teisi foorumeid reklaamida ei tohi!

Täieneb!
Tagasi üles Go down
https://keskaeg.forum.co.ee
 
Reeglid kasutajatele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Reeglid tegelastele

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Keskaeg :: Foorumist :: Reeglid-
Hüppa: